• OCHRONA FIZYCZNA

  świadczymy profesjonalne usługi w zakresie ochrony osób i mienia . Cechuje
  nas wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość świadczonych usług.
 • USŁUGI TELETECHNICZNE

  W naszej ofercie znajduje się szereg usług w zakresie teletechniki ,
  montażem domofonów , kamer , telewizji dozorowanej czy alarmów
  zajmujemy się na codzień
 • SYSTEMY ALARMOWE

  Zapewniamy bezpieczeństwo Twojego domu , mieszkania , firmy poprzez
  montaż systemu alarmowego , kamer , systemu telewizji dozorowanej
  oraz doradztwo i bezpłatny kosztorys systemu
 • USŁUGI CZYSTOŚCIOWO -PORZĄDKOWE

  Zapewniamy usługi czystościowo porządkowe dla firm jak i osób fizycznych , świadczymy kompleksową obsługę w zakresie utrzymania czystości
  oraz terenów zielonych.
 • MONITOROWANIE

  Zapewniamy całodobowe monitorowanie obiektów , natychmiastową reakcje grupy interwencyjnej, doradztwo , pomoc i bezpłatny kosztorys systemu alarmowego
 • WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW

  świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wykrywania wszelkiego rodzaju podsłuchów i mikrokamer.Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w służbach mundurowych.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

POMÓŻMY ŚW. MIKOŁAJOWI !

Czas prezentów to radość z dawania . Rozejrzyjmy się wokół siebie kogo moglibyśmy obdarować i przynieść trocha dobra. Bądź i Ty św. Mikołajem .Kiedy śmieją się dzieci, śmieje się cały świat a radość dziecka sprawia , że życie jest piękniejsze.

Czytaj więcej...

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA W LĘDZINACH

Wizją naszego BIURA KRYMINALISTYCZNEGO , w którym świadczymy m.in. USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE jest kompleksowa obsługa klientów oraz zapewnienie pełnej dyskrecji. Stosując szerokie spectrum rozwiązań w zakresie taktyki i techniki kryminalistycznej oraz pracy operacyjno-śledczej jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak też do firm i instytucji.Wszyscy pracownicy agencji detektywistycznej posiadają praktyczne doświadczenie zawodowe oraz niezbędną wiedzę teoretyczną potrzebną do realizacji  powierzonym im zadań zdobytą w służbach mundurowych i agencjach detektywistycznych.

Szanując Państwa potrzeby konsultacja z detektywem w celu omówienia zlecenia jest bezpłatna.

Czytaj więcej...

BLACK FRIDAY - BEZPIECZEŃSTWO , INTELIGENTNY DOM

Spraw sobie i swoim bliskim przyjemność  oraz bezpieczeństwo. Kup u nas produkty i usługi w Czarny Piątek, aby uzyskać najlepsze oferty w zakresie inteligentnych technik domowych, kamer bezpieczeństwa i innych funkcji w domu.W ramach oferty m.in: system alarmowy nawet 5o % taniej , montaż zestawu kamer za 1 zł .

BLACK FRIDAY 2018 - to najlepsze oferty produktów zabezpieczających w IMPET OCHRONA

Czytaj więcej...

UWAGA ! POLICJA OSTRZEGA - ZŁODZIEJE RUSZYLI DO AKCJI.

Stwierdzono zwiększona ilość włamań do mieszkań i domów , sprawcy działają metodą na tzw."śpiocha". Domownicy budzą się rano , widzą otwarte okno i brak określonego mienia . Wykorzystując sen mieszkańców dokonują rozwiertów w  oknach , wchodzą do środka , dokonują kradzieży i opuszczają posesję. Aby zapobiec takim zdarzeniom należy  zachować czujność i szczególne zasady bezpieczeństwa , zastosować dodatkowe zabezpieczenia w przypadku posiadania drzwi balkonowych oraz okien nisko usytuowanych. Zwróćmy również uwagę na osoby obce przebywające w określonym rejonie i obserwujące.

OFERUJEMY  BEZPŁATNE DORADZTWO  NASZYCH SPECJALISTÓW - ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ , NIE CZEKAJ AŻ CIE OKRADNĄ

Czytaj więcej...

Podkategorie